Viac ako len krčma

Pivovar U Ábela je viac, ako len pivovar. Súčasťou nášho priestoru je aj piváreň, v ktorej si miesto nájde naozaj každý.  Ľudia hľadajúci prvotriedne remeselné pivá a chutné jedlá, či rodiny s deťmi, pre ktoré je k dispozícii detský kútik. Cyklisti si bajky môžu odparkovať priamo vo vnútri. Vašim domácim miláčikom ponúkneme misku vody. Okrem športových prenosov, ktoré premietame na veľkom plátne, organizujme aj koncerty, kvízy, ale aj komunitné grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Zadarmo si môžete zahádzať šípky alebo ťuknúť historické kalčetko.

Rezervovať stôl si môžete na čísle 0948 438 257, alebo na našich sociálnych sieťach.

10 pív na výčape

Na našom výčape nájdete širokú paletu pivných špeciálov priamo z našej produkcie, ktoré dopĺňa jedno hosťovské pivo vždy z iného pivovaru a tiež jedno nealko pivo Nilio pre šoférov.

Dobroty z našej kuchyne

Pre hladošov máme v ponuke teplú aj studenú kuchyňu. Od domácich pagáčikov cez nárezové dosky, studené pochúťky k pivu až po pečené rebrá, koleno, krídelká, či rôzne špeciály meniace sa každý týždeň.

Podujatia U Ábela

Pravidelne organizujeme vedomostné kvízy, cestovateľské prezentácie, koncerty, grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Aktuálny program nájdete vždy na našich sociálnych sieťach.

Súkromné akcie U Ábela

Náš pivovar je ideálnym miestom na oslavy, večierky, firemné akcie, alebo stretávky. Radi vám pripravíme ponuku na mieru, v prípade záujmu zabezpečíme prehliadku pivovaru, program v podobe  degustácie pív, či kvízu. Ak by ste si chceli naplánovať akciu U Ábela, prosím kontaktujte nás na prevadzka@uabela.sk  

Cyklo friendly

Dog friendly

Detský kútik

Novinky

Google-recenzia
Nezaradené

Recenzia a spätná väzba sú dôležité

Každá recenzia je pre nás dôležitá. Názor našich hostí nás naozaj úprimne zaujíma. Nejde nám len o zber hviezdičiek. Konštruktívna kritika nás posúva ďalej. Nepozeráme na ňu ako na hejt. Na každú recenziu sa snažíme reagovať. Recenzie by mali pomáhať zlepšovať služby.… Prečo sú pre

zobraziť viac »
Processed with VSCO with  preset
Nezaradené

Pivové poháre. Z čoho pijete pivo?

Pivo si zaslúži hýčkanie a opateru. Craftové pivo obľubuje štýlové pivové poháre. Hlavne to poctivé remeselné pivo, ktoré často vzniká v neľahkých podmienkach. Záleží Vám na tom, z čoho pijete alebo si pivo doma nalejete aj do šálky ? Pivové poháre sú rôzne Tak ako je rozmanitosť

zobraziť viac »
online-degustacia-scaled
Nezaradené

Vianočný večierok alebo online degustácia

Obľúbený vianočný večierok tento rok vo väčšine prípadov zrejme nebude. To však neznamená, že sa nemôžme spoločne zabaviť a štrngnúť si kvalitným remeselným pivom. Online degustácia, čapované pivo vo Vašej firme alebo darčekové balenie? Ábel je pripravený na všetko. Vianočný večierok – chlieb náš každoročný Vianočný

zobraziť viac »
Kapacita

100 ľudí

Počet píp

10 kohútov

Pivo

10 druhov

Sleduj nás na instagrame

Oslavujte u Ábela

V Pivovare U Ábela Vám vieme zorganizovať dokonalú oslavu, teambuildingovú akciu, svadbu a iné. Štýlové a moderné „craftbeer“ prostredie bez bielych obrusov, kde sa Vaši hostia budú cítiť uvoľnene aj vďaka našej obsluhe, ktorá sa o Vás dokonale postará. Bez problémov pre Vás zabezpečíme aj catering presne podľa Vašich požiadaviek a chutí. K dispozícii je veľké plátno, projektor s HDMI výstupom, spotify, mikrofón, kalčeto, šípky, detský kútik. Či už potrebujete uzavrieť celý Pivovar, alebo Vám stačí iba časť, určite nájdeme vhodné riešenie.
Ak máte nejaké iné požiadavky, sem s nimi, tešíme sa na Vás!
Vieme pre Vás usporiadať aj riadenú ochutnávku s prehliadkou pivovaru, kde sa Vás ujme sládek alebo majiteľ, ochutnáte všetky naše pivá, vysvetlíme Vám celý proces výroby, rozdiel medzi horne a spodne kvaseným pivom a množstvo iných zaujímavostí.

Návrat hore