Viac ako len krčma

Pivovar U Ábela je viac, ako len pivovar. Súčasťou nášho priestoru je aj piváreň, v ktorej si miesto nájde naozaj každý.  Ľudia hľadajúci prvotriedne remeselné pivá a chutné jedlá, či rodiny s deťmi, pre ktoré je k dispozícii detský kútik. Cyklisti si bajky môžu odparkovať priamo vo vnútri. Vašim domácim miláčikom ponúkneme misku vody. Okrem športových prenosov, ktoré premietame na veľkom plátne, organizujme aj koncerty, kvízy, ale aj komunitné grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Zadarmo si môžete zahádzať šípky alebo ťuknúť historické kalčetko.

Rezervovať stôl si môžete na čísle 0948 438 257, alebo na našich sociálnych sieťach.

10 pív na výčape

Na našom výčape nájdete širokú paletu pivných špeciálov priamo z našej produkcie, ktoré dopĺňa jedno hosťovské pivo vždy z iného pivovaru a tiež jedno nealko pivo Nilio pre šoférov.

Dobroty z našej kuchyne

Pre hladošov máme v ponuke teplú aj studenú kuchyňu. Od domácich pagáčikov cez nárezové dosky, studené pochúťky k pivu až po pečené rebrá, koleno, krídelká, či rôzne špeciály meniace sa každý týždeň.

Podujatia U Ábela

Pravidelne organizujeme vedomostné kvízy, cestovateľské prezentácie, koncerty, grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Aktuálny program nájdete vždy na našich sociálnych sieťach.

Súkromné akcie U Ábela

Náš pivovar je ideálnym miestom na oslavy, večierky, firemné akcie, alebo stretávky. Radi vám pripravíme ponuku na mieru, v prípade záujmu zabezpečíme prehliadku pivovaru, program v podobe  degustácie pív, či kvízu. Ak by ste si chceli naplánovať akciu U Ábela, prosím kontaktujte nás na prevadzka@uabela.sk  

Cyklo friendly

Dog friendly

Detský kútik

Novinky

Pivovar-U-Ábela-brut-ipa-scaled
Novinky

Marec: Mesiac zábavy U Ábela

Marec, poberaj sa Fi…teda starec, marec mesiac knihy atď atď. V Pivovare U Ábela sme na mesiac marec, okrem piva, navarili naozaj chutný program, ktorý ulahodí každému. Prosím Vás, jedno veľké violončelo a zimomriavky Březen začneme naozaj v grandióznom štýle. Dokonalá symbióza moderného a tradičného.

zobraziť viac »
Račišdorfer_1
Novinky

Račišdorfer vyhral voľby – tie pivné.

Ako dopadol náš Račišdorfer vo svojej kategórii v silne nabitej konkurencii? Ktoré slovenské pivá ešte bodovali ? Medzinárodní pivní festival 2020 Račišdorfer cestoval do Čiech na Medzinároní pivní festival 2020 so striebrom na krku, ktoré získal v roku 2018. V roku 2020 sa tejto súťaže

zobraziť viac »
Print
Novinky

Live music: Moták na február U Ábela

Live music – rockový moták unikol z Pivovaru U Ábela a tak už vie celá rocková a punková verejnosť, čo nás čaká v mesiaci február. Podobnosť s motákom M.K. čisto náhodná. The Karnsteins + karneval ***PRE CHOROBU JE KONCERT THE KARNSTEINS ZRUŠENÝ*** Páchateľ sa na

zobraziť viac »
Kapacita

100 ľudí

Počet píp

10 kohútov

Pivo

10 druhov

Sleduj nás na instagrame

Oslavujte u Ábela

V Pivovare U Ábela Vám vieme zorganizovať dokonalú oslavu, teambuildingovú akciu, svadbu a iné. Štýlové a moderné „craftbeer“ prostredie bez bielych obrusov, kde sa Vaši hostia budú cítiť uvoľnene aj vďaka našej obsluhe, ktorá sa o Vás dokonale postará. Bez problémov pre Vás zabezpečíme aj catering presne podľa Vašich požiadaviek a chutí. K dispozícii je veľké plátno, projektor s HDMI výstupom, spotify, mikrofón, kalčeto, šípky, detský kútik. Či už potrebujete uzavrieť celý Pivovar, alebo Vám stačí iba časť, určite nájdeme vhodné riešenie.
Ak máte nejaké iné požiadavky, sem s nimi, tešíme sa na Vás!
Vieme pre Vás usporiadať aj riadenú ochutnávku s prehliadkou pivovaru, kde sa Vás ujme sládek alebo majiteľ, ochutnáte všetky naše pivá, vysvetlíme Vám celý proces výroby, rozdiel medzi horne a spodne kvaseným pivom a množstvo iných zaujímavostí.

Návrat hore