Pivovar U Ábela – august, nielen Liga Majstrov

Pivovar U Ábela je stále tu. Koronu sme prežili, tomu sa povenujeme v samostatnom článku neskôr. Teraz len krátky náhľad toho, čo nás okrem Ligy Majstrov čaká v auguste.

August – skvelá zábava U Ábela

V auguste nás toho čaká naozaj veľa. Si veľký futbalový fanúšik? Alebo si punkáč? Máš rád alternatívnu hudbu? Rád griluješ? Miluješ skvelé pivo? Tak sa v auguste určite zastav U Ábela.

Liga Majstrov

Futbal sa konečne vrátil na televízne obrazovky. Všetky dobré zápasy samozrejme premietame na plátne. V Pivovare U Ábela, je vždy skvelá atmosféra. K tomu prvotriedne remeselné pivo, chutné šmakocinky, tematický hudobný sprievod a mnoho iného. Najbližší program:

  • 12.8. streda 21:00 Atalanta vs. PSG
  • 13.8. štvrtok 21:00 RB Lipsko vs. Atletico Madrid
  • 14.8. piatok 21:00 Barcelona vs. Bayern
  • 15.8. sobota 21:00 Man. City vs. Lyon
  • 18.8. utorok 21:00 semifinále
  • 19.8. streda 21:00 semifinále
  • 23.8. nedeľa 21:00 FINÁLE

Grilovačka U Ábela

grill party
bbq
craftbeer
august
Pivovar
beer bratislava
cerveza bratislava
liga majstrov

Minulý rok sme grilovačku organizovali dvakrát a oba razy to bolo úplne dokonalé. Plná terasa, voňavé mäsko, starí, mladí a deti. Všetci maximálne vysmiati a spokojní, vôňa sa niesla celou Račou.

A ako to funguje? Úplne jednoducho.

Doneste si so sebou všetko čo máte radi, čo Vám chutí , o ostatné sa postaráme. Vy len v kľude sedíte, koštujete naše pivá a Vaše šmakocinky sa zatiaľ chystajú na grile.

Grilovačky budú hneď dve, jedna v piatok 21.8. od 16:00 a druhá grill party v sobotu 29.8. od 14:00

Punk U Ábela

Craft beer
pivo
Pivovar U Ábela
leto
beer bratislava

Skvelá správa pre všetkých hudobných a najmä punkových nadšencov. Festivaly toto leto teda moc nefičia, takmer všetko bolo zrušené. Netreba však zúfať, kvalitný punk príde do Pivovaru U Ábela.

S trochou nadsázky by sme to mohli nazvať, ako Micro Punk Festival, keďže kapely budú hneď dve.

Priznáme sa, že je to celé zahalené v tajomnom rúšku, poriadne ich tvorbu nepoznáme, ale to je pravý punk. Kapela Dezinformácia a kapela Stalak Tits 22. augusta t.j. sobota zahrajú u nás. Dojdi sa trošku vyskákať. Vstup je free.

Rozlúčka s prázdninami

Craft beer
pivo
Pivovar U Ábela
leto
beer bratislava

Koniec prádznin vo veľkom štýle. Na tento koncertík sme naozaj veľmi zvedaví. Baby sú veľmi originálne. Ako mi napísala Laura, hrajú takú zmesku modernej hudby, pop, dramáče, alternatíva… Veď čekni video a uvidíš

Tešíme sa na Vás. Keby niečo, píšte, volajte

Pivovar U Ábela, craftbeer bratislava, pivo bratislava
Liga Majstrov
Návrat hore