Marec: Mesiac zábavy U Ábela

Marec, poberaj sa Fi…teda starec, marec mesiac knihy atď atď. V Pivovare U Ábela sme na mesiac marec, okrem piva, navarili naozaj chutný program, ktorý ulahodí každému.

Prosím Vás, jedno veľké violončelo a zimomriavky

 U Ábela
Pivovar U ábela
violončelo
marec
Skupina Soundbreak

Březen začneme naozaj v grandióznom štýle. Dokonalá symbióza moderného a tradičného. Skupina ako šitá pre náš pivovar. Rovnako aj my ponúkame pivá tradičné – klasické, ale aj tie modernejšie. Súčasné hity pre mladšie ročníky v prevedení violončelistu pre klasikov. K tomu naozaj 100% spev a oddychová gitarka. Prídite v sobotu 7.3. na skupinu Soundbreak. Celotelové zimomriavky sú v cene.

Futbalový kvíz 2. Vieš kto je Romário zo Žitného ostrova ?

marec
Futbalový kvíz
Kvíz
Futbalový kvíz

Cca pred mesiacom sme organizovali kvíz U Ábela premiérovo. Stretol sa s obrovským úspechom. Pivovar bol totálne vypredaný. Vsadili sme na kvalitu. Peter Barák a jeho najlepší športový kvíz naozaj potrápil aj veľkých znalcov futbalu.

„Yes, Premier League, naša téma“ – potešili sa chalani.

„Tddm tsss“ z desiatich otázok vedeli jednu. ????

Kvíz bol jedinečný, futbalový a ten si aj tentokrát zopakujeme. Ceny do súťaže nám znova venuje CK superfanúšik.sk Čaká nás fantastický večer, kde si potrápime naše „futbalové lopty“, ktoré máme nasadené na krkoch. Vidíme sa vo štvrtok 12. marca.

Btw na apríl chystáme ultra špeciálny kvíz…

Wake Me Up, When Marec Ends

Green day U ábela
live music
punk pub
rock pub
beer bratislava
Green Day U Ábela

Marec bude ešte len v polovici a konkrétne 14.3. v sobotu sa u nás predstaví punkové zoskupenie Green Day Tribute. Chalani určite predvedú nadupanú show pre všetky vekové kategórie, ktorým v žilách okrem nášho piva pulzuje punková krv. Vstupné je 5 éčiek a to se vyplatí. Určite neurobíte špatne, keď si rezervujete miesto vopred, ale úplne kľudne môžte dôjsť „na pankáčov“, vykopnúť dvere a oliať sa pivom.

Prídi si s nami zapunkovať.

Pohoda, klídek a whisky. Páni v najlepších rokoch

The Blues mother in law
blues music
live blues
pivovar
marec
Blues night

Na tento piatok sa už velice tešíme. Prvýkrát vyskúšame u nás bluesovú kapelu. Sú to páni v najlepších rokoch, ktorí sa hraniu venujú už niekoľko dekád. Komunikácia s nimi bola úplne dokonalá. Cestu po našej vymakanaj trojprúdovej diaľnici z Trnavy snáď prežijú a večer to rozpália.

The Blues Mother In Law . Okrem nášho kvalitného a prvotriedneho, poctivého a kraftového, sme skromní, stačilo superlatívov, piva, ponúkame aj tri druhy škotskej whisky. Konkrétne Talisker, Dalwhinnie a Laphroaig, ktoré k tejto pohodovej muzičke jednoznačne patria. Tento večer bude veľká šmakocinka, rovnako ako naša studená kuchyňa.

Niečo pre Gretu, konkrétne Olejové výpary

Po piatkovej hudobnej šmakocinke príde čas na trošku bizáru. Snáď sa chalani zo skupiny Olejové výpary neurazia, myslím to v dobrom slova zmysle.

Chytľavé slovenské texty, ktorým nesmie chýbať povinná dávka vtipu. A keď si muzikanti k tomu vypijú, tak sa máme na čo tečiť.

skupina Olejové výpary

Between Harmony

Nesmrteľné československé, ale aj svetové hity zaspievané na vysokej úrovni. Presne to nás čaká v piatok 27.3. Predpokladáme, že si spoločne aj všetci zaspievame.

Between Harmony

A to je akože všetko ?!

„Né, neni“

Okrem hudobných večerov samozrejme stále fičí aj naše veľké plátno, Liga Majstrov, hokej a 26.3. aj kvalifikačný zápas nášho futbalového Áčka proti Írsku.

Tešíme sa na všetkých, na hektolitre piva, na zachrípnuté hlasy a energiu, ktorú nám Vašou návštevou dávate.

Pivovar U Ábela, viac, ako pivovar

Návrat hore