Vianočný večierok alebo online degustácia

Obľúbený vianočný večierok tento rok vo väčšine prípadov zrejme nebude. To však neznamená, že sa nemôžme spoločne zabaviť a štrngnúť si kvalitným remeselným pivom. Online degustácia, čapované pivo vo Vašej firme alebo darčekové balenie? Ábel je pripravený na všetko.

Vianočný večierok – chlieb náš každoročný

Vianočný večierok je vynikajúci spôsob, ako vo firme ukončiť rok. Stretnutie zamestnancov, ktorí sa častokrát za celý rok „vidia“ iba cez telefón alebo email nahradí priamy kontakt. Šéfov príhovor, spomenutie naplnených plánov, vízie do ďalšieho roka, odmenenie najvernejších pracovníkov a tak ďalej a tak ďalej. Nasleduje potlesk a „voľný program“. Na ten sa všetci vždy tešíme najviac. A samozrejme na pitie a jedlo. V pozadí sa síce odohráva nejaký program, jeden z finalistov či finalistiek speváckej alebo talentovej súťaže spieva, čaruje, tancuje…

Dá sa to aj inak.

Vianočný večierok alebo online degustácia remeselného piva

Remeselné pivo, vianočný večierok, online degustácia, craftbeer, vianočný darček

Čo to je online degustácia ? Klasickú degustáciu spojenú s výkladom a prehliadkou pivovaru robíme bežne. Majiteľ alebo sládek sa ujmú našich hostí, spoločne koštujú všetky naše pivá a pútavým spôsobom o nich diskutujú. O procese výroby, o sladoch, chmeloch, prípadne o všetkom, čo Vás ohľadom piva zaujíma.

Keď nemôžete prísť VY k Ábelovi, príde Ábel k Vám

Velice jednoducho vieme vyriešiť to, že momentálne nemôžete prísť Vy ku nám. My prídeme za Vami. Do vašich laptopov, smartfónov, prípadne na Vaše plátno. Jednoducho si objednáte naše pivá, také množstvo, aké potrebujete a degustácia sa môže začať.

Aby sme umocnili zážitok z online degustácie, tak sa o Vás postaráme dvaja. Spoločne budeme my dvaja na diaľku s Vami ochutnávať a rozprávať sa o pive. Jeden z nás to pojme po odbornej stránke, druhý pridá trochu humoru a príbehov spoza nášho baru.

S týmto nápadom nás oslovila jedna veľmi šikovná a úspešné slovenská firma, ktorá napriek komplikovanej situácii chce ponúknuť svojím kolegom vianočný večierok.

Čapované pivo vo Vašej firme

Ak patríte medzi tých, ktorí vianočný večierok organizovať budú, tak aj pre vás niečo máme. Buďte iní, odlíšte sa. Odmeňte Vašich kolegov za celoročnú prácu niečim výnimočným. Doprajte im. Zabudnite na klasické priemyselné pivá. Veď aj Váš biznis je jedinečný, chcete sa odlíšiť.

Vianočný večierok u Vás vo firme oživíme

Chcete dva, tri alebo viac druhov čapovaného piva ? A k tomu kvalitnú pivovicu ? Sme pripravení.

Z desiatich druhov nášho piva si vyberie naozaj aj najnáročnejší. Velice radi ku Vám prinesieme aj našu vynikajúcu novinku – Baltic Porter s názvom D´Ábel

Vianočný darček pre zamestnancov, partnerov

Obdarovať zamestnancov a partnerov môžete samozrejme aj bez toho, aby ste organizovali večierok. Jednoducho im objednajte krásne a praktické darčekové balenie, ktoré viete ľubovoľne nakombinovať, ochotne Vám pri výbere poradíme.

Vianočný darček, Pivovar U Ábela, craft beer, remeselné pivo, pivo Bratislava, darček pre muža

Potrebujete niečo iné ?

Ak potrebujete niečo iné, v pohode nám zavolajte alebo napíšte. Sme otvorení všetkým nápadom.

vianočný večierok
craftbeer
remeselné pivo
online degustácia

Návrat hore