Viac, ako len Pivovar

Pivovar U Ábela je miestom pre všetkých. Čo všetko okrem kvalitného remeselného piva ponúkame sa dočítate nižšie v článku, ale najlepšie urobíte, keď rovno prídete.

Športové prenosy

Atmosféra počas zápasu SVK – USA

Samozrejmosťou je veľké plátno a live vysielanie športových prenosov. Liga majstrov, naša domáca futbalová súťaž, top ligové európske zápasy, F1, tenis, čoraz populárnejšie MMA zápasy, kráľovná športu – atletika, ale napríklad aj triatlon. S partiou kamarátov a s pivom v ruke to všetko naberá iný rozmer. Počas hokejových MS bola u nás naozaj neskutočná atmoška.


Šípky a kalčeto

Zahrať si šípky alebo kalčeto v pivovare je úplne mega vec. Kým terč máme profi Winmau, tak naše kalčetko dýcha históriou a onedlho sa dožije dôchodkového veku. Podstúpilo však niekoľko „operácií“ a je brutálne vytunené. K dispozícii je ešte aj šach a sedmové karty. Samozrejme toto všetko je zadara – myslíme tým naozaj bezplatne /nie ako vlaky,obedy…/

Detský kútik ocení rodič, aj dieťa

Bruno v detskom kútiku v Pivovare U Ábela
Malý Bruno na náš detský kútik nedá dopustiť

A čo naši špunti? Samozrejme sme mysleli aj na deti. Kvalitný detský kútik s množstvom hračiek, minišmykľavkou, knižkami, autíčka pre baby a bábiky pre chalanov alebo aj naopak. Toto naše pódium pre špuntov ocení naozaj každý rodič aj dieťa. Btw ak máte vyradené hračky, ktoré už nepotrebujete, kľudne ich prineste ku nám a nejak sa dohodneme : )

Bike friendly:U nás sa napiješ, aj nabiješ

Kedže sídlime pod Karpatami, ktoré su popretkávane stovkami cyklochodníkov, logicky sme pripravení aj na cyklistov. Pred jazdou padne jedno pivo určite vhod, no a cyklista, ktorý nezakončí výlet pivom, ako keby ani nebol. Pre ebajkerov máme nabíjaciu stanicu od ebajkconnet, pumpu, nejaké to univerzálne easy náradie. Bajky si úplne v kľude môžte odparkovať vo vnútri – teraz v lete je na tento účel vyhradená fajčiarska miestnosť, ale máme aj masívny stojan. Jednoducho priestor nájdeme vždy. Dočapovanie vody do „bidonu“ je úplna samozrejmosť. Ale kto by pil v pivovare vodu?

Pet Friendly


„Minule ma žena nechcela pustiť na pivo, tak som zobral Rexa na prechádzku…“ Aj takto sa dá spojiť príjemné s užitočným. Nikoho so psíkom nepošleme preč, v parádnej miske naservírujeme jednu zo základných surovín piva – vodu

Živá hudba – live music

Nultý Pilier U Ábela

Bez živej hudby by to nešlo. Tá jednoznačne do pivárne patrí. Rockový charakter kapiel dostane do varu starých aj mladých a potom je to naozaj zmes kvalitných tancov, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani v tanečnej súťaži. Čekuj nás na FB alebo IG, kde pridávame program udalostí.

Chutné šmakocinky pod zub

Chutné šmakocinky k pivu

Zo samotného piva sa nepriberá, ale keďže pivo podporuje apetít, máme aj niečo na zahryznutie. Utopenci a domáci nakladaný syr sú taký „pivársky evergreen“. Okrem toho máme v ponuke naše „drefká“ s klobásou, slaninou, syrmi, lahodnou vyšľahanou chrenovou penou… Na Ábelovej paničke – údená bravčová panenka, si pochutná aj ozajstný „kajnšmetke“. Novinkou su syrové bridlice od grumánov z firmy Rufus.

Áno, máme aj niečo iné okrem piva

V Pivovare samozrejme ponúkame aj nealko
Máme samozrejme aj nealko

„Dobrý deň, máte aj niečo iné alebo len pivo? Jasné páči sa. “ Okrem piva je v ponuke aj vynikajúci alko/nealko radler, origoš kofola, káva, čaj, citronáda, džúsiky, kola,tonic,ľadový čaj a iné.

Náš pivovar je ideálne miesto pre všetkých

Pivovar U Ábela je naozaj výnimočné miesto, je to ako láska na prvý pohľad.

Nájdete nás v Rači – ulica Pri Vinohradoch 31

Návrat hore