Vinobranie U Ábela = Pivobranie

Tradičné Račianske Vinobranie tento rok nebude. Ábel samozrejme nezaváha a na víkend nachystal dokonalý program.

Vinobranie zrušené

Internetové dohady o tom, či a prečo a ako a kto a čo stojí za zrušením tohtoročného vinobrania sú úplne zbytočné. Situácia ohľadom Covid- 19 neumožňuje organizovať žiadne „veľké“ podujatie.

My v Pivovare U Ábela sa však vieme vždy prispôsobiť. A tak sme vymysleli dokonalý víkendový program.

Samozrejme, že názov Vinobranie si nedovolíme vinárom zobrať a tak sme si vymysleli Pivobranie. Neuveriteľne prevratný názov, určite sme prví /haha/

Vinobranie, pivobranie, craftbeer, pivo

Vinobranie Pivobranie U Ábela – piatok

Na piatok sme ku nám zavolali duo Daniel Band. Okrem slovenskočeských hitov vedia zahrať aj kvalitné funky, pri ktorom sa vedia zabaviť všetky vekové, aj alkoholové kategórie. Bude to taká príjemné muzička k popíjaniu našich kvalitných remeselných piv – craft beer. Na výčape bude nachystaných 9 druhov prvotriedneho piva, k tomu naše tradičné chutné studené šmaky, na zahriatie aj kvalitný alkohol no a samozrejme máme aj víno. Nie rozlievané, ale tak jedna fľaštička ešte nikomu neublížila.

Vinobranie, pivobranie, craftbeer, pivo

Vinobranie Pivobranie U Ábela – sobota

Sobotný program bude ešte nadupanejší. Váš žalúdok sa už tešil, že tentokrát sa vyhne tradičným pochúťkam vinobrania,cigánska pečienka /ten názov už asi čoskoro zatrhnú/, klobásky, gulášík a pod …Oznámte prosím žalúdku, že ho opäť sklameme a všetky tieto šmakociny si v sobotu doprajeme. Veď cez týždeň to potom samozrejme vybeháme.

Starý beťár Ábelko totiž organizuje nesmierne populárnu grilovačku.

„Prines si vlastné mäsko a my Ti ho ugrilujeme“

Of course, priniesť si môžte nielen mäso, ugrilujeme Vám všetko. Táto akcia je naozaj veľmi vydarená a teší sa veľkej popularite. Oheň ľudí odpradávna zbližuje /alebo jedlo pripravované na ohni?/. Skvelá atmosféra, bezchybný organizácia – vy len sedíte, zabávate sa a o všetko sa postarajú Ábelofci. Grilmajster bude pripravený od 15:00 a my sa na Vás už neskutočne tešíme.

Zlatý klinec programu

Vy, čo ku nám chodíte pravidelne ho už veľmi dobre poznáte. Tento dánsky viking s nezameniteľným hlasom je naozaj dokonalý. Jeho Rocková Show, ktorú sme u nás začali organizovať prerástla až do AC/DC revival koncertov.

V sobotu oprášime staré dobré časy a Claus sa predstaví sám. Nemá problém zahrať – zaspievať aj na želanie, takže smelo. Do jeho repertoáru patrí okrem iného Queen, AC/DC, Elvis Presley, Beatles, Scorpions a mnoho iného.

Vinobranie Rača
pivovar
craftbeer
víno
burčak

BTW – vedeli ste, že Clausa sme náhodne „zbalili“ takto pred rokom počas vinobrania? Sedel u nás ako hosť, keď sa zrazu postavil, či si môže od speváka požičať gitaru a zahrať. Spevák Dávid súhlasil, my sme súhlasili a potom nás odpálilo na Melmak.

Toto je historicky prvé vystúpenie Clausa u nás

Na záver už len dodáme, že sa na Vás tešíme, ak chcete ochutňať kvalitné a poctivé pivo, užiť si skvelú atmosféru v Rači, zabaviť sa a pokecať si, tak Vás čakáme a tešíme sa na Vás.

Návrat hore