Vianočný darček pre muža aj ženu

Ak ešte stále premýšľate nad výberom darčeka, tak už nemusíte. Prekvapte a buďte originálni. Vykašlite sa na každoročný vianočný evergreen a kúpte štýlovú odnosku kvalitného remeselného piva. Dokonalé prekvapenie – originálny vianočný darček.

Vianočný darček, ktorým nič nepokazíte

Trapas pod stromčekom dokáže byť nepríjemný. Zažil ho už každý z nás. Odnoskou s remeselným pivom nepokazíte nič. Je vhodné pre muža, ale určite poteší aj dámy. Práve remeselné pivovary majú zásluhu na tom, že pivo už nie je len výsadou mužov. Rôzne ovocné a voňavé príchute sú obľúbené najmä u žien. V ponuke máme pivá, ktoré zachutia všetkým.

„Poctivé remeselné pivo z Rače“

Craft beer
Beer Bratislava
Brewery
kam na pivo
best beer
Veselé Vianoce

Ak nás ešte nepoznáte,tu si môžte o nás prečítať.

Pivo poteší nielen muža, ale aj ženu

Muži sú proste klasici. Pivu sa poteší takmer každý jeden z nás. Či už dedko, otec, brat, frajer. Odnoska s pivom vyčarí úsmev na našich tvárach.

Frajerku, sestru alebo maminu remeselné pivo vyrobené na Slovensku určite prekvapí a rady ho s Vami pod stromčekom ochutnajú.

https://www.instagram.com/p/B5isv4uHUvH/

Ako alebo kde kúpiť ? Jednoducho a pohodlne

Najlepší spôsob je, keď prídete kúpiť osobne do Pivovaru U Ábela v Rači. V pohode parking priamo pred vchodom, žiadne dlhé fronty, žiadne čakanie. Radi a ochotne Vám poradíme. Ak by ste chceli prísť osobne mimo otváracích hodín, nie je problém – kontaktujte nás predtým a maximálne Vám vyhovieme. A rovno môžte aj koštovať. Skutočného pivárskeho kajnšmetke určite poteší aj origoš pohár a keksík pod, z ktorého naše pivo chutí úplne TOP. Otvorení budeme aj 23.decembra do desiatej večer.

Alebo druhý spôsob, objednáte cez stránky nasepivo.sk

Vianočný darček
Pivovar U Ábela

Všetkým prajeme krásne a príjemné sviatky


„Pivovar U Ábela, viac, ako len pivovar“

Návrat hore