Rumaska v Pivovare U Ábela. Koncert a krst.

Ideálny spôsob, ako sa zbaviť tukových zásob, ktoré si nazbieral cez Vianoce. Dojdi si ku nám zaSKAkať na ska-punk Rumaska. Ako predSKAkan sa predstaví skupina N.N.A.T. Vidíme sa 11. januára.

Pivovar U Ábela
Rumaska
skupina Rumaska

Kapela Rumaska – 11.január – krst albumu

SKA. Slovenská komora architektov alebo hudobný štýl pochádzajúci z Jamajky?

Rumaska. Asi ani netreba dlho premýšľať nad názvom, stačí si ho rozložiť na „Rum a SKA“, jedine, že by to tak nebolo. Isté však je, že to bude veselá parta a skvelá hudba. Ja v ich tvorbe počujem moje obľúbené skupiny. Cítim z toho veselosť Polemicu, rebéliu Zóny A a humor Slížov.

Kapela sa na scéne hýbe cca 5 rokov, až teraz však pokrstia u nás ich debutový album, ktorý sa volá….album sa jednoducho nevolá nijak. Dúfam, že pri ich hopsacích a SKAkacích melódiach nebude v Pivovare nikto sedieť a všetci sa budeme natriasať. Určite nám k tomu dopômože aj naše prvotriedne remeselné pivo – craft beer. Zväčša máme v ponuke až 9 druhov vlastného, klasický ležiak, čierny irish stout, silnú a horkú IPU…

Alkoholická pesnička

Predkapela N.N.A.T.

Kočnerov mobil je na informácie štedrejší, ako internet, keď do neho zadáte názov skupiny N.N.A.T., ktorá sa predstaví ako predkapela. To však vôbec nevadí, lebo hrajú kvalitnú muziku. Hlavne song Uhol pohľadu, je naozaj prudkochytľavý a dnes si na ňom celý deň fičím.

https://www.youtube.com/watch?v=CViPUjufWXE
Uhoľ pohľadu

Takže sa všetci vidíme 11. januára, predkapela začne cca od 19:00. Kapela, obsluha, pivo a alkohol, chutné šmakocniky – všetko je pripravené.

Pivovar U Ábela

Ak si o našom Pivovare ešte nepočul, tak si prečítaj v článku – Pivovar U Ábela, viac, ako len pivovar.

Návrat hore