Rockový víkend v Pivovare U Ábela

S trochou nadsázky by sme mohli povedať, že z Pivovaru U Ábela sa stáva rocková hviezda. Rockový víkend bol ako René – vydarený.

Skupina Reset u nás

Skupinu Reset netreba nejak extra predstavovať. Vznikli v roku 2013 a za ten čas si stihli získať širokú paletu fanúšikov. U nás v Rači – v Pivovare U Ábela hrali už niekoľkokrát. A zakaždým bolo ich vystúpenie dokonalé a podnik plný. Prevažne české a slovenské poprockové vypalováky priam nabádajú ľudí k tancu a spevu. Určite si u nás ešte zahrajú.

Reset sú stale frajeri
Pivovar U Ábela a živá hudba v podaní skupiny Reset.
Rockový víkend
Skupina Reset

III. Rock Show

O Clausovi z Dánska sme už písali. Rocková show, ktorú dokáže vytvoriť, je naozaj neskutočná. Divoká. Šialená. Brutálna. Nehorázna. Energická.

Slovami Pištu Harabína D-OK-ON-ALÁ. Claus to proste VYH-RA-L.

Táto sobotná bola už jeho tretia u nás. S istotou vieme tvrdiť, že nie posledná.

Celý Pivovar bol na nohách

Starí aj mladí počas rockového víkendu

Čo bolo úplne úžasné, spoločne sa dokázali zabaviť starí aj mladí aj strední. Baby aj chalani. Vlasatí aj plešatí. S tričkom aj bez trička. Celý pivovar bol
naladený na jednej rockovej vlne, ktorá trvala 4 hodiny. Claus to dal celé takmer bez prestávky, za čo si jednoznačne zaslúži absolutórium.

Rockový víkend v Pivovare U Ábela.
S tričkom a vlasmi, bez trička a bez vlasov
I change my heart

My nikam neodchádzame Pokračujeme !

Pokračujeme.

Nejdeme sa skrývať za žiadne špáratká. Stále sme tu. Nikam neodchádzame. Rocková vlna sa na Ábela valí, rovnako, ako sa na Slovensko valí kauza za kauzou.

Už v piatok 25.10. si u nás odbijú premiéru sympatickí chalani z The Loud 4. Tešíme sa na nich. Začínajú hrať cca od 19:00.

The Loud 4

Sobotná country pohoda

Predsa len, nie je od veci trochu ubrať plyn.
Kvalita samozrejme zostane stále veľmi vysoká. Len rock nahradíme pohodovou gitarkou v Dávidových rukách. Dávid je super chalanisko s veľkým srdcom . Je to úprimná hudba, pri ktorej sa vynikajúco oddychuje a popíja naše remeselné pivo. K tomu chutné šmakocinky a sobota ako vyšitá.

Severní vítr je krutý…

Hororová show 2.11.

Menšia pozvánka na našu hororovú show s The Karnsteins.

Čekujte tu.

Návrat hore