Rock Show v Pivovare U Ábela

Brutálna rocková nálož z Dánska. AC/DC, Rolling Stones, Metallica,Queen a iné. Pozvánka na II. Rock Show U Ábela…

II. Rock Show – piatok 4.10. od 18:00

Najbližšie zahrá Claus v našom Pivovare „v termeňi piatkovom“. Čekni článok nižšie, kde ho trochu predstavíme a ukážame Vám, ako to u nás vyzeralo naposledy, počas prvej Rock Show. Okrem famóznej hudby tieklo remeselné pivo potokom.

Pozvánka na druhú Rock Show

Návšteva z Dánska

Claus je rocker telom aj dušou. Tento štyridsiatnik dostane do varu naozaj každého. Prvýkrát sa v našom remeselnom pivovare ukázal náhodne počas Račianskeho vinobrania, kedy si len požičal gitaru, od muzikanta Dávida, ktorý u nás v tom čase hral. V tom momente sme pozhasínali svetlá a atmosféra bola skoro ako na koncerte. Claus jednoducho prišiel,vypil,zahral a roztočil to ….a potom znova vypil.

Pivovar U ÁbelaJet – Are You Gonna Be My Girl

V ostatný piatok sa naozaj bavil celý pivovar. Kto chcel tancoval, kto chcel sedel a podupkával si nohou. Zábava to bola naozaj vymakaná. Ako reagovala Clausova polovička na otázku „Are you gonna be my girl?“

Claus to roztočil ako pán

AC/DC – Highway To Hell

Clausova polovička a „menežérka“ v jednej osobe – Slovenka Veronika, ho opanatala svojím šarmom, keď mu na prvom rande povedala, aby jej prezradil niečo o tom svojom obľúbenom AB/CD …

Clausove vystúpenie bola skôr cesta do raja

The Monkees – I´m a Believer

Okrem samotného speváka a našich hostí sa zabával aj personál…

bavili sa všetci,hostia,personál, spevák

Queen – I Want to Break Free

Samozrejme vynechať Queen, by bola väčšia hlúposť, ako si dať na kandidátku Miku. Clausove vystúpenie nám všetkým umožnilo zabudnúť na starosti, problémy a totálne nás vyslobodil zo všedného sveta, hlavy sme ponorili do kríglov a užívali si každý jeden tón prenikavého hlasu.

Bez Queenu by to veru nešlo

Ja nikam neodchádzam

Po odohratí poslednej pesničky však Claus po vzore najmocnejšieho muža v krajine povedal, že on nikam neodchádza. Posadali sme si na zem a tento náš severan už len tíško brnkal do gitarky, okrem neho si zahral každý, kto mal záujem.

Takže nezabudnite, už tento piatok je Claus u nás znova a bude to ešte väčšia párty.

Claus nikam neodchádza
Návrat hore