Country Jam Session & Silvester U Ábela

Koncom odchádzajúceho roka 2019 budú v Pivovare U Ábela ešte dve nadupané akcie: Country Jam Session a Silvester party.

Silvester party Bratislava 
craft beer
 kam na pivo
Silvester párty

Country Jam Session 20.december

Chceme prinavrátiť Rači tradíciu. Trádiciu, ktorá bola známa v celej Bratislave. Legendárne country zábavy U troch zajacov.

Oslovili nás Račané s požiadavkou o usporiadanie takejto akcie a ani sekundu sme neváhali.

20.12. od 18:00 Country Jam Session – banjo, basa, husle, gitara, tanec, spev a fantastické pivo. Už teraz sa nevieme dočkať. Daj na seba flanelku,koženú vestičku, čižmy, klobúk a prídi. Koňa nechaj doma alebo ak ho donesieš, tak sa postaráme, aby sa aj on cítil f pohode.

Pivovar U Ábela
Country Bratislava
craft beer
kam na pivo
silvester

Silvester party 31.december

Poslednou akciou v roku 2019 samozrejme bude Silvestrovská párty a.k.a. silvestrovská veselica a.k.a. silvestrovská zábava. Ak aj ty patríš medzi tých, ktorí do poslednej chvíle čakajú čo bude, tak máš šťastie. Keďže všetky chaty sú už vypredané, mesto bude nafullované, tak ideálnou voľbou je Pivovar U Ábela.

PREČO ???

Bude to dokonalá live rocková – tanečná párty v podaní našej hviezdy Clausa z Dánska. Zažil si ho už u nás ? Ak nie, tak si prečítaj a následne si rezervuj miesto. Čapujeme od 20:00 do… dokedy bude zábava.

V cene 20€/osoba na Vás čaká jedno pivo, jedna pivovica 0,04l Račanský Bošček, slané na stole, pagáčik alebo rohlíček, kapustnica, Ábelove nárezové drefko /údeniny,syry…./, tombola, legendárny rockový zážitok, dj show, skvelá zábava,vytešená obsluha,šípky,stolný futbal,plátno,tanečný parket a privítanie Nového roka 2020.

Silvester party U ábela
craft beer
beer bratislava

Tešíme sa na Vás všetkých.

Pivovar U Ábela, viac, ako len pivovar

Návrat hore