Pivovar U Ábela v roku 2019

Ako hodnotíme rok 2019, vy-hr-ám-e v roku 2020 voľby? Ktorý konkurenčný pivovar nás zaujal? Naozaj ideme vyhrať voľby? Portál opive.sk vyspovedal Pivovar U Ábela.


Ako hodnotí Pivovar U Ábela uplynulý rok 2019? Čím bol pre vás iný?


Rok 2019 bol u nás najmä v znamení nárastu produkcie piva /cca 20%/ Taktiež sa nám podarilo lepšie propagovať našu značku, dostať sa do povedomia ľudí nielen z Rače. Začali sme organizovať akcie, ktoré ľudí rozhodne zaujali. Či už to bola atmosféra počas hokejových MS, letné grilovačky, kedy si každý mohol priniesť vlastné mäsko a my sme mu ho ugrilovali, vynikajúcu Halloween party, Ábelov Novemberfest alebo Rockovú Show... Všetky tieto a samozrejme aj iné akcie zaplnili pivovar do posledného miesta.

Napriek vysokej vyťaženosti sa z Ábela počas jarnej a jesennej sezóny stal festivalový maniak. Neraz sme počas jedného víkendu rozkladali stany aj na dvoch akciách súčasne.


S akými plánmi vstupujete do nového roka?

Do roku 2020 ideme s jasným cieľom Vy-hr-ať vo-ľby a snaha presadiť zákon o pive do každej tradičnej aj netradičnej rodiny 🙂
Určite chceme rásť, jednoznačne chceme zvýšiť produkciu piva.  Pracujeme na tom, aby značka Pivovar U Ábela bola populárna, aby náš Pivovar navštevovali hostia aj z ostatných mestských častí. Chceme mať stabilnú ponuku našich kvalitných pív bez výpadkov. Už teraz plánujeme všemožné akcie, ktoré ľudia určite uvítajú. Radi sa zapojíme do rôznych komunitných akcií a pomôžeme Rači a Račanom.

Pivovar U Ábela
Brewery Bratislava
opive.sk
kamnapivo.sk
visitbratislava
ibratislava
Pivvovar U Ábela – nárast produkcie o 20%


Ktorý konkurenčný pivovar vás pozitívne zaujal?

Nenazval by som to konkurenčný pivovar, keďže spolupráca je dôležitejšia, ako súperenie, ale veľmi dobré vzťahy máme s Pivovarom Parom. Ich odhodlanie, nadšenie a láska ku pivovarníctvu je dôkazom toho, že aj v nie v úplne ideálnych podmienkach sa dá navariť kvalitné pivo. „Paromácke“ pivá sú naozaj originálne a zaujímavé, čo častokrát ocenia aj hostia našeho Pivovaru a samozrejme aj my.


Čo by ste označili za pivovarnícku udalosť roka?

Pivovarníckou udalosťou roka môžme označiť aprílový Salón piva v Bratislave.

„S rokom 2019 sme sa rozlúčili so všetkou dôstojnosťou. Bola to vymakaná Silvestrovská zábava.“

bratislava brewery
pivovar bratislava
craft beer bratislava
Silvestrovská zábava v Pivovare U Ábela
Návrat hore