Live music: Moták na február U Ábela

Live music – rockový moták unikol z Pivovaru U Ábela a tak už vie celá rocková a punková verejnosť, čo nás čaká v mesiaci február. Podobnosť s motákom M.K. čisto náhodná.

The Karnsteins + karneval

***PRE CHOROBU JE KONCERT THE KARNSTEINS ZRUŠENÝ***

Páchateľ sa na miesto činu vracia. Inak to nie je ani v prípade horor punkovej, resp necropunkovej kapely The Karnsteins. Ich novembrový live koncert v nás ešte veľmi dlho doznieval, rovnako ako litre vypitého remeselného piva.

Februárový koncert bude zároveň aj karneval. Povolené sú akékoľvek masky – tú najlepšiu spoločne vyhodnotíme a víťaz si samozrejme odnesie aj nejakú tu cenu alebo ju vypije priamo v Pivovare. 

Vstup je free, hororová atmosféra, skvelá zábava, kvalitné remeselné pivo,chutné šmakocinky, skvelá hudba

rock
punkrock
The Karnsteins
Pivovar
craft beer
8.február Karnsteins U Ábela + karneval, free vstup

Live music: AC/DC revival

Tak toto bude totálna rocková nálož. Nebude to už „len“ one man show v podaní Clausa , ale komplet live music autentický zážitok. Chalani z AC/DC revival sú fakt búrliváci. Všetky naše craft beers im mega chutia, o to viac sa sem tešia, o to lepší výkon podajú, o to viac si to užijeme.

Už teraz – dva týždne pred ich vystúpením je Pivovar U Ábela, takmer spolovice vypredaný. Ak chceš sedieť, určite si rezervuj miesto. V pohode však môžeš prísť aj „na stojáka“. Vstupné je 5€.

live koncert AC/DC Revival
live music
ac/dc revival
craft beer
Pivovar U Ábela
remeselné pivo
brewery
AC/DC Revival

Rock klasika U Ábela: Reset

Charizmatické zoskupenie Reseťákov netreba nejak zvlášť predstavovať. Odohrali u nás už nejeden koncert. Ábel sa na nich vždy teší, pivovar je plný, remeselné pivo tečie potokom, zábava je vynikajúca.

Slovenské a české vypaľováky, dojdi sa v piatok 21. februára zresetovať ku nám. Neoľutuješ.

rock live music skupina Reset Pivovar U Ábela
live music, piatok 21.2. skupina Reset

Pozvánka na Ligu Majstrov

Už vieš, kde budeš sledovať vyraďovaciu fázy futbalovej Ligy Majstrov? Najväčšie plátno v Rači, 10 druhov poctivého piva, skvelá atmosféra, súťaže a iné, viac sa dočítaš nižšie…

LIGA MAJSTROV V PIVOVARE U ÁBELA

Návrat hore