Liga Majstrov v Pivovare U Ábela

Liga Majstrov – jej sledovanie sme povýšili na vyššiu úroveň. Náročnému klientovi nestačí už len veľké plátno, ktoré majú takmer všade. U nás dostanete viac – dokonalý zážitok.

Prečo sledovať Ligu Majstrov u nás ?

Nároky ľudí sa neustále zvyšujú. To je samozrejme dobré. Nestačí spustiť plátno a zapnúť Ligu Majstrov. Pivovaru U Ábela ide o viac, ako len o sledovanie zápasu. Okrem veľkého plátna a kvalitného zvuku hrá u nás aj skvelá muzika. Za všetko spomeniem konkrétne napríklad zimomriavkovú hymnu You´ll never walk alone, ktorú púšťame pri zápasoch Liverpoolu. Hudbou dokážeme vytvoriť atmosféru, ktorá navodí pocit, že zápas sledujete priamo Anglicku.

Čo neodmysliteľne patrí k futbalu? Presne tak. Pivo. A ak hľadáte naozaj kvalitu, tak ste na správnej adrese. Sme pivovar a tak je kvalitné pivo u nás prioritou číslo jeden. Remeselné pivo vo väčšine aspektoch poráža veľké nadnárodné pivovary. Je poctivé, je kvalitné, odlišuje Vás od ostatných, je in. Niekto má rád tmavé, niekto klasický ležiak, ďalší zas ocení IPU – toto všetko máme v ponuke. 8-10 druhov craft beer je ponuka, z ktorej si vyberie naozaj každý.

No a k pivu patrí jedlo. Naše chutné lokálne šmakocinky sú zárukou kvality. Vlastný nakladaný hermelín, utopenci, rôzne nárezové drefka. Navyše sa domov nevrátiš zasmradený od kuchyne.

Štýlové nefajčiarske prostredie Pivovaru U Ábela, je ideálnym miestom pre sledovanie športových prenosov. Už len ten pocit, zatiaľ čo na plátne pozeráte Váš obľúbený klub a za Vašim chrbtom vo veľkých tankoch dozrieva pivo…hmm…nádhera.

Liga Majstrov live
Pivovar U Ábela
Champions league
sport pub
live sport pub
Liga Majstrov live

Okrem Champions League dostanete viac.

Okrem prvotriedneho piva, dokonalého futbalového zážitku na veľkom plátne, kultivovaného a hlavne neokukaného prostredia však ponúkame ešte viac.

V spolupráci so športovou CK superfanusik.sk pripravíme vždy nenásilnou formou tipovaciu súťaž o tematické ceny /futbalový dres, suveníry,pivo a pod./ Sledovanie zápasu tak naberá ďalší rozmer.

Samozrejme je povolené spoločné fandenie,skandovanie a spievanie.

Liga Majstrov live
Pivovar U Ábela
Champions league
sport pub
live sport pub
Champions League live

Tohtoročné osemfinálové dvojice sú skutočne lahôdkou. Sme veľmi zvedaví na súboj Lobotku s Messim, ale aj tie ostatné.

Rezervuj si miesto pre seba a svoju partiu

Ktoré odvety budeme sledovať, rozhodneme neskôr, podľa výsledkov v prvom kole, resp. podľa požiadaviek našich hostí

Športové prenosy U Ábela

Samozrejme okrem Ligy Majstrov premietame šport neustále. Či už hokej, futbal, mma, lyžovanie, biatlon, tenis… Zastavte sa

Pivovar U Ábela, viac, ako len pivovar

Návrat hore