TOP program na marec!

v marci vystúpi u ábela na pódiu 6 umelcov. nadupaný marec však nie je len o hudbe, ale i o zábave a športe.

2.3. — na začiatok úplná pecka – už 2. marca u nás v premiére vystúpi so svojím standom-upom jedinečný marek „fučo“ fučík. jeho vystúpenia patria medzi najenergetickejšie a a najvyhladávanejšie medzi stand-up komikmi. vystupuje pravidelne v televízii, ale tá pravá sranda je vraj offline! nezmeškajte premiéru nášho nového formátu!

7.3. — pohodový nácvik v podaní skupiny brokáto. obľúbené neformálne chill hranie od stola. ako doma!

9.3. – Marián Mráz je profesionálny hudobník a hrá saxofóne, klarinete a flaute. pohodička na želenia, pre všetkých milovníkov Jazzu, Swingu, a Blues… ten správny koniec pracovného týždňa!

16.3. — brokáto naostro. live koncert celé 3 hodiny, country a ako vždy na želanie. made in rača.

23.3.— Ingrid Bezáková pohladí nielen uši, ale i oči :-). Speváčka, architektka, dizajnérka i modelka. Každá z týchto oblastí má v jej živote svoje miesto a dodnes sa všetky prelínajú. Na módnych mólach stála 17 rokov Speváčka Ingrid Bezáková už niekoľko rokov spolupracuje s poprednými jazzovými hudobníkmi ako sú Gabo Jonáš, Juraj Kalász, Marián Ševčík, Pavol Bereza, Eddy Portella, Ondrej Krajňák, Tomáš Baroš, Radek Nemějc, či Ivan Herák. Vo svojom repertoári ponúka zaujímavé aranžmány jazzových štandardov v rytmoch bossa novy, swingu, či groovu. Nezanedbateľnú časť však tvoria jazzové balady, ktoré nechávajú vyniknúť speváčkin charizmatický vokál.

30.3. — Skutočných talentov sa nerodí veľa. peter luha. jeden z najlepších gitarových virtuózov súčasnej doby. gitarista, skladateľ, a multiinštrumentalista. ďakujeme peter, že si prijal opäť pozvanie. parádny koniec mesiaca. tešíme sa na hudobný zážitok.

vstup na všetky podujatia zdarma. podmienkou je dobrá nálada 🙂  prajeme príjemnú zábavu! Viac o každej skupine nájdete v „nadchádzajúcich udalostiach“ na našej facebookovej stánke #uabela!

na záver ako vždy  dôležitý pivný bonus: na pípe v marci nájdete i ocenené svetové pivo račišdorfer, ktoré získalo na jednom z najvýznamnejších pivných festivalov vo svete, na „zlatej pivnej pečeti“, v konkurencii 250 pivovarov z celého sveta, striebornú medialu. hosťujúce pivo máme zatiaľ z piešťan, nevieme však ako dlho vydrží 🙂 +dal39 sud je chu5ovka z kalteneckeru. máme len slovenské! #slovakbeeronly

na zdravie priatelia!

 

 

 

Návrat hore