Gril párty v Pivovare U Ábela 2

O filmoch sa hovorí, že dvojka je horšia. V prípade gril párty v Pivovare U Ábela to však neplatí.

Prines si vlastné mäso

Chutná-makučká panenka
Bravčová panenka v Pivovare gril party

Pre veľký úspech Gril párty 1, sa naši hostia pýtali, či budeme túto akciu ešte niekedy opakovať. Grilovačka mala naozaj veľký úspech. V našich končinách je to naozaj jedinečná udalosť. Snažil som sa niečo vygúgliť, ale buď som slabý gúglič alebo sme v tomto naozaj jedineční a v Bratislave veľa podobných udalostí nenájdete.

Len sa bavte a nič neriešte

Grilovačka BBQ v Pivovare U Ábela
Craft beer and BBQ
Prvá gril párty v Pivovare U Ábela

Jediná Vaša úloha je priniesť si vlastné mäso. Či už to je hovädzí steak, kuracie prsia, žabacie stehienka, hadie ramená, klokanie vrecko alebo žraločia plutva – náš gril zvládne všetko. Chlieb, kyselé, horčica, kečup, chren… to všetko zabezpečí Ábel. Vy absolútne nič neriešite, len sa bavíte. žiadna hromada riadu, čistenie grilu a všetky tie otravné záležitosti po. Postaráme sa o Vaše maximálne pohodlie.

Gril party & Craft Beer

Gril party Barbecue akcia v Pivovare U Ábela
Gril party

Ku štavnatému mäsu neodmysliteľne patrí pivo. To naše remeselné – craftové Ábelovské je naozaj nadupané. Navyše sa na výčap vracia naša IPA HEPA, po ktorej bola naozaj veľká „poptáfka“. Krátka rekapitulácia:

Už táto sobota – 24.august, v čase od 17:00 v Pivovare U Ábela, počasie hlásia dokonalé, nezabudni si mäso a keď si rezervuješ miesto, tak sa Ti nestane, že sa ku nám „nevejdeš“. Na videu si môžeš pozrieť, ako to u nás vyzerať nebude…

https://www.youtube.com/watch?v=hlM5k8H7eSU
Toto U Ábela nehrozí

TEŠÍME SA NA VÁS

Návrat hore