Halloween party a koncert The Karnsteins v Pivovare U Ábela

Koncert The Karnsteins v Pivovare U Ábela, Halloween party, krst CD + špeciálni hostia

Kto sú The Karnsteins ?

Ako uvádzajú v rozhovore pre metalmaniu, sú prvou slovenskou
 horor punkovou kapelou. Zrodili sa v auguste 2014 v Pressburgu, čiže týmto koncertom oslavujú svoje 5. výročie. Najradšej pozerajú klasický horor a sci-fi zo 60tych rokov. Ich debutový album „Funny Song About Morbid Things“ vyšiel v roku 2018. Chalani idú s dobou a ich hudbu nájdeš aj na Spotify. Ich druhý album
s názvom „Rot as fast as it gets“ výchadza
30.10.2019. Tento album pokrstia 2.11.2019 u nás v Pivovare U Ábela, v Rači.

Krst CD, Halloween party,oslava narodenín, významní hostia

Okrem krstu ich druhého CD /asi je jasné, že sa nebude krstiť šampanským/ sa môžme tešiť aj na oslavu narodenín Harveyho, halloween party a chýbať nebudú ani špeciálni hostia :

Jane Razor -špička slovenskej hard „n“ heavy scény

Juraj Maxon – svetová legenda horor sci-fi ilustrácie

Pivovar U Ábela, Bratislava
frontman kapely Harvey Harvan oslávi U Ábela svoje narodeniny

Halloween party, 2.november od 18:00 – dress code

Vstup je free,aby všetkým zostalo viac „EVRIbody“ na pivo. Máme však jednu požiadavku. Túto temnú a hororovú atmosféru určite umocní, keď prídete v tematických kostýmoch. Čiže dress code je strašidelná maska,resp. niečo podobné. Pripájame aj video pre „obete“, ktoré doteraz o The Karnsteins nepočuli.

Official video The Karnsteins

Remeselný Pivovar U Ábela sa teší na The Karnsteins

Keď nás chalani oslovili, ani chvíľu sme neváhali. The Karnsteiners sú iní, idú si svojou cestu, rovnako ako aj my. Zrejme márne by ste v Bratislave hľadali pivovar, ktorý ponúka 7-8 druhov vlastného craft beer. K tomu samozrejme aj chutné šmakocinky, fantastickú pivovicu a iné.

Akurát neviem, kto si berie na zodpovednosť prípadný infarkt našej upratovačky , keď v nedeľu ráno otvorí dvere pivovaru….

Návrat hore