Boli ste už v Pivovare U Ábela?

Bratislava ponúka veľa možností, kde môžte ochutnať kvalitné remeselné pivá – craft beer. Ak ste ešte neboli v Rači, tak to treba rýchlo napraviť. Ak chcete vedieť, čítajte nižšie, prečo práve Pivovar U Ábela.

Pivovar U Ábela
Craft beer bratislava

Pivovar U Ábela : „Prvoradý je náš hosť“

Naozaj nám na spokojnosti našich hostí záleži. Je to našou prioritou. Stále sa snažíme zlepšovať, ponúknuť lepší servis, lepšiu zábavu, lepší zážitok. Hodnotenia od našich hostí sú pre nás dôležité, zaujíma nás, čo ľuďom vyhovuje,čo sa im páči, čo im chutí, rovnako nás však zaujímajú aj tie negatívne, hlavne konštruktívna kritika nás môže posunúť ďalej.

„Náš hosť je pre nás prvoradý.“

Rockové piatky a soboty, Halloween party, Novemberfest, všetky tieto akcie dopadli vynikajúco a už teraz pripravujeme ďalšie.

Pivovar U Ábela
craft beer bratislava
kam na pivo
pivo bratislava
pivovar Bratislava
Športové emócie, veľké plátno a skvelé pivo
Pivovar U Ábela
Kam na pivo

Kam na pivo ?

Jednoznačne do Pivovaru U Ábela. Štýlový a netradičný interiér, dostatočne priestranný, kde sa necítite stiesnene. Dominantou je obrovský bar s krásnou pípou. K tomu vždy aktuálna a tematická výzdoba pivovaru. Detský kútik, stolný futbal, šípky, veľké plátno, miestnosť pre fajčiarov. No a samozrejme prvotriedne remeselné pivo, ktoré si sami varíme priamo pred Vašimi očami.

Craft beer: lager, irish stout, IPA…

Vianočný darček – fľaškový craft beer

Pivovar U Ábela
craft beer bratislava
kam na pivo
o pive
Svetovo ocenený Račišdorfer

Máloktorý remeselný pivovar v Bratislave ponúka 7-9 druhov vlastného craft beer. V Pivovare U Ábela si každý nájde to svoje. Či už klasický ležiak Kompánija, svetovo ocenený märzen Račišdorfer, silnú a horkú IPA Hepu,čierny irish stout Cigorka a mohol by som pokračovať, ale lepšie urobíte, keď prídete osobne koštovať.

A keď chcete Ábelovské pivá piť aj doma alebo ich darovať, ako originálny vianočný darček, máme ich všetky aj nafľaškované v sklenených fľašiach s krásnymi etiketami.

Hodnotenia našich hostí hovoria jasnou rečou

Najbližšie pripravované akcie U Ábela

V piatok 20.december prinavrátime Rači tradíciu – Country Jam Session a 31. decembra privítame Nový rok 2020 – Silvester party.

ČÍTAJ TU: Pivovar U Ábela, viac, ako len pivovar

Návrat hore