Covid nás nezastaví. Stále sme tu.

EDIT 29.9.

Od 1.10. 2020 podľa najnovších nariadení sme nútení nižšie spomínané podujatia zrušiť

Situácia ohľadom covid 19 vyvoláva v spoločnosti množstvo otáznikov, výkričníkov. My sme odborníci v niečom inom a tomu sa teda aj naďalej venujeme. Na október sme nachystali fantastický program.

Green Day Tribute – raz ich už covid odstavil

Chalani z Green Day Tribute už u nás mali zahrať v marci. Lenže pár dní pred ich vystúpením prišlo nariadenie, ktoré zastavilo celé Slovensko. A tak u nás miesto Green Day zabrnkala na nervy korona. Neostávalo nám nič iné, iba to rešpektovať. Tí, ktorí nezastavili, ale dokázali sa prispôsobiť pokračovali aj naďalej. To bol presne aj náš prípad. V ničom sme nepolavili, ciele, ktoré sme si stanovili, sa možno trošku odialili, ale dôležité je, že sa nerozplynuli.

Green Day by mal poznať každý správny punk rocker. Legendárna americká kapela, ktorá „sa narodila“ v roku 1987 patrí medzi špičku vo svojom obore.

covid
covid 19
Green Day Revival
craft beer
U ábela
Pivovar U ábela

Situáciu ohľadom covid 19 teda stále sledujeme, ale akcie do konca roka máme pripravené. Green Day Tribute zahrajú v našom pivovare v piatok 16.10. Do ich koncertu ešte veľa pív hrdlami pretečie a my veríme, že chalani svoj kocnert budú mocť konečne odohrať.

Johnny Cash revival alias Robert Šimek

Absolútna bomba a špica, že sa nám toto podarilo. Ikonický Johnny Cash, v podobe Roberta Šimeka z Johnny Cash Revival. Robert, ktorý sa na Johnnyho nielen podobá, ale aj nezameniteľný hlas má takmer identický je skúsený profík. Samozrejme, taktiež je „man in black“

„Hello, I´m Johnny Cash“

Dôkazom toho sú aj jeho koncerty a miesta, kde vystupoval. Na domácej pôde hráva len sporadicky a preto by si jeho koncert u nás nemal žiaden fanúšik Johnnyho, country, rokenrolu, dobrého piva a whiskey, nechať ujsť.

Robert koncertoval aj v Arkansase, v štáte, v ktorom sa Johnny narodil, rovnako hral aj v Tennessee, dokonca priamo v Nashville, kde sa J.Cash presťahoval a žil až do svojej smrti v roku 2003, presnejšie 12.septembra.

Okrem toho hral Robert nespočetne veľakrát v Rakúsku, vystupoval aj v Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Dánsku.

Covid
Covid 19
Craft Beer
Pivo
Pivovar Bratislava
Rock Pub
Johnny cash revival

Velice sa tešíme na vystúpenie, veríme, že mu už korona nezabráni a spoločne s Vami si ho budeme môcť naplno vychutnať

Halloween s The Karnsteins

Páchateľ sa na miesto činu vracia. V posledný októbrový deň príde opäť hororová show a horor punková kapela The Karnsteins. Ich minuloročný „rituálny krst“ bol epický. „Karnštajnom sa povenujeme v ďaľšom článku osobitne.

NAZDRAVÍ

pivo
craftové pivo
pravé slovenské
Návrat hore