Vianočné darčeky z remeselného pivovaru.

Vianočné darčeky. Každoročná dilema je opäť tu. Sú to však tie príjemné starosti a my chceme, aby ste si ich užili, rovnako, ako celé sviatky a zbytočne sa nestresovali. U nás v pohode nakúpite ešte aj 23.12.

„Užite si tohtoročné Vianoce bez stresu s remeselným pivom od Ábela“

Okienkový predaj až do 23.12. do 21:00. U nás kúpite darčeky v pohode aj deň pred Štedrým večerom

vianočné darčeky, vianoce bez stresu, darček pre muža, remeselné pivo

Prečo nakúpiť vianočné darčeky U Ábela?

„Vianočné darčeky nie sú všetko. Buďte cez Vianoce hlavne v kľude a bez stresu“

Vianočné sviatky by mali byť predovšetkým o kľude, pohodičke, oddychu a rodinných stretnutiach. Stresu a zhonu zažívame celý rok dosť, tak prečo sa zbytočne trápiť ešte aj cez tie najkrajšie sviatky. A ak niekto namieta, že vôbec nie sú najkrajšie, tak niekde robí chybu. Otvorte si jedno pivo, vyložte si nohy a buďte v pohode.

U nás nakúpite pre celé dospelé osadenstvo rodiny. Už len tá predstava, ako príde návšteva ku Vám alebo vy sa vyberiete pozrieť rodinu, priateľov. Zvítate sa, decká budú mať svoj vlastný svet a vy do pohárov ponalievate z našich krásnych fliaš remeselné pivo, spoločne sa uvoľníte, zasmejete a zabavíte. Samozrejme s mierou.

vianočné darčeky
Vianoce bez stresu

  • príďte ku nám v pohodičke aj 23.12. a darček vyberiete bez stresu
  • žiadne tlačenice, žiaden problém s parkovaním
  • platba kartou alebo v hotovosti
  • spojte svoj nákup aj s ochutnávkou
  • novinkou je možnosť objednať darček cez náš nový eshop
  • žiadne „megavýhodné“ zľavy a tlak na napĺňanie Váško košíka
  • nestíhate cez deň, kľudne prídite až do 21:00
  • poctivý slovenský produkt
  • žiaden otravný mimozemšťan

Nenaháňame Vás, žiadne deadliny. Spravte si pekný predvianočný výlet ku nám do Rače. Nechajte si poradiť od našej milej obsluhy a rovno aj ochutnajte, čo kupujete. Ak nestíhate cez deň, sme tu pre Vás denne do 21:00.

vianocny darcek
remeselne pivo

Nebalamutíme hlavy žiadnymi ultramegagiga výhodnými akciami a 90% zľavami. Kvalitný a poctivý slovenský craftový produkt si drží svoju cenu.

Desať druhov remeselného piva

V ponuke máme až desať druhov remeselného piva. Vybrať si môžete či už jednu fľašku alebo praktické a pekné balenie s troma fľašami a pre naozaj veľkých fanúšikov remeselného piva odporúčame kúpiť celú Ábelovskú nádielku.

Určite ochutnajte našu novinkuD´Ábel, ktorá sa vďaka svojej zamatovej chuti ujala naozaj bravúrne. Je to skutočne pravé vianočné pivo.

baltic porter, remeselne pivo

.

Bošček z Rače pre výnimočných ľudí

Presne taká je naša 52% pivovica – Račanský bošček. Výnimočná je v tom, že ju nevaríme zo zbytkov alebo z nepredaného piva /také ani nemáme/, ale chystáme na ňu špeciálnu várku .Elegantná fľaša s nerušivým dizajnom presne vystihuje jej obsah , ktorý krásne zahreje a neucítite žiadne rušivé tóny.

vianočné darčeky

Okrem piva u nás kupíte aj nejaký ten merch. Úplná klasika, ponožky, sú k dispozícii, nie hrubé a teplé, na vysedávanie pred TV, ale motivačné športové, vhodné na beh a cyklistiku.

A potešiť niekoho môžete aj darčekovým poukazom v ľubovoľnej hodnote.

Rovnako aj tričko, poháre, a pod. Samozrejme kúpiť si môžete aj jednu – dve fľašky. Odnosky Vám radi a ochotne variabilne nakombinujeme.

Pivovar U Ábela, remeselné pivo, darcek
vianočné darčeky

„Šťastné a craftové prajeme“

Scroll to Top