Tik Tok – platforma na ktorej Pivovar U Ábela nechýba.

Tik Tok už pozná fakt asi každý. Svojho času – pred rokom, to bola najrýchlejšie rastúca platforma. Čínska aplikácia, ktorá si podmanila svet. Jej obsah tvoria krátke videá plné tanca, efektov, kecov a somarín. No ale nebol by to Ábel, keby mu niečo ušlo.

Tik Tok;
Pivovar U Ábela
Rača
Bratislava

Tik tok -ová Ábelova prvotina

Prvé video sme pridali 7.apríla 2020, keď sme mali čerstvý lockdowník a velice sme si ho “úživali” a “tešili” sa z neho. Už vtedy, po pár dňoch nám celkom prepínalo a potrebovali sme sa v práci nejak zabaviť. Legenda slovenskej punkovej scény Zóna A a do toho naše tanečky. Všimnite si, ako postupne ochranné pomôcky pribúdajú, v závere ide Mišo vo vreci a nevedel, že ho olejeme. To sme vlastne nevedeli ani my, napadlo nás to, keď tam chudák stál a ani len netušil, čo sa okolo neho deje. Inak toto videjko má k dnešnému dňu “iba” /?/ okolo 650 pozrení.

@pivovaruabela

Zábava v práci musí byť👍

♬ Pivo – Zona a
Tik Tok – Pivovar U Ábela

Eufória po uvoľnení opatrení v roku 2020

Po uvoľnení opatrení prišla naozaj obrovská eufória a my sme mali nápadov viac než dosť. V nasledujúcom videu sme si už ako ostrieľaní tiktokeri dovolili použiť aj mega brutal hollywood efekt. Dali sme to na prvú šupu a pivá nikoho nezestrelili. Tu nám už počet videní narástol na 1500.

A v rýchlom slede sme pokračovali ďalej a využili sme aj v tej dobe trendový “sound”. Aj keď ho nebolo treba, lebo dav ľudí pred Ábelom museli rozháňat vodnými delami. “Já som to vedel, že ten fame sa raz dostaví.” Toto videjko prekonalo naše očakávania a má takmer 13 tísic pozretí.

Najvidenejšie video

16. máj sa do našej Tik Tok kroniky zapísal zlatým písmom. Pár sekúnd premýšľania, krátky scenár a išlo sa rovno na vec, čistý couch casting. Tu bol použitý jednoduchý strih a výsledný efekt je fakt dobrý. Toto video má doposiaľ nečakaných 113 tisíc pozretí a takmer 4500 lajkov. Wau.

Scroll to Top