Pivní influenceri, tretie dejstvo. Budú aj ďaľší ?

Pivní influenceri. Po krátkej odmlke pokračujeme tretím článkom o ľuďoch, ktorí pivo pijú, hodnotia, degustujú, ale aj fotia. Niekto sa viac sústredí na kvalitu piva resp. hľadá vady, niekto na množstvo ochutnaných pivovarov a pív, iný zas robí brutálne fotky, prípadne všetko dohromady. A ako máte možnosť vidieť na priloženej fotke, niektorí to robia v podstate na profesionálnej úrovni. Za mega fotku ďakujeme “sompivo”

Ďaľší traja pivní influenceri.

V článku “Beerfluencer. Kto je a čo robí” sme si vysvetlili niečo o beerfluenceroch a prvých troch sme si aj predstavili. Následne sme uverejnili aj druhý článok “Pivní influenceri na Slovensku. Druhá časť”. Tu sme sa povenovali ďaľším trom. No a v tomto treťom dejstve prichádza opäť trojica pivných influencerov, keď sa tak zamyslím, tak z tohto tria osobne nepoznám ešte nikoho, ale verím, že po uvoľnení opatrení sa to zmení a my si štrngneme nielen virutálne.

Pivný influencer a dobrodruh

Pivný.dobrodruh

Prvý post 20.09. 2020 sleduje ho 650 účtov / on sleduje 1595

Pivný dobrodruh je dobrý týpek. Osobne sme sa tuším ešte nestretli /niekedy sa to horšie pamätá – po pive/. Ale na nete sme spoločne komunikovali. Pivný dobrodruh ochutnáva rôzne pivá a zablúdil aj ku nám, z čoho sa samozrejme tešíme. Dokonca si kúpil aj naše triko a tak má Ábela nielen v sebe, ale aj na sebe. Okrem piva miluje tvrdú muziku a strašidelné príbehy.

Pivná influencerská dvojica: spivomvruke

Prvý post 21.05. 2020 sleduje ich 1304 účtov / oni sledujú 1799

Toto je velice pekný príbeh o dvojici, ktorá si našla záľubu v pive. V kombinácii s cestovaním po Slovensku je to fakt paráda a ich posty sú rôznorodé, každý fotený na inom mieste, veľa z nich v prírode a sú naozaj parádne. Nešpecializujú sa výhradne iba na craftové – remeselné pivá, ale vypijú aj europivo. A pridávajú aj pekné videjká.

Pivný beerfluencer : pivnýdenník

Prvý post 14.01.2021 sleduje ho 288 účtov / on sleduje 249

Posledne sme narazili na toto konto, keď nás označil na svojom instagravom denníčku. Poznal nás už z Rovinky, konkrétne z bufetu Gburger a velice sa potešil, keď nás objavil aj vo svojom susedstve vo Farm Deco v Dunajskej Lužnej. Taktiež sme sa osobne ešte nevideli, ale veríme, že sa to v blízkej dobe zmení.

Tik Tok a Pivovar U Ábela

Krátke videjko, tesne pred znovuotvorením terás a zmiernením opatrení

Scroll to Top