Viac ako len krčma

Pivovar U Ábela je viac ako pivovar. súčasťou pivovaru je aj piváreň, v ktorej si miesto nájde naozaj každý. Ľudia hľadajúci prvotriedne pivá a lokálne chuťovky, či rodiny s deťmi pre ktoré je k dispozícii detský kútik. Cyklisti si bajky môžu odparkovať priamo vo vnútri. Vašim domácim miláčikom ponúkneme misku vody. Okrem športových prenosov ktoré premietame na veľkom plátne, organizujme aj koncerty, kvízy, ale aj komunitné grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Zadarmo si moôžte zahádzať šípky alebo ťuknúť historické kalčetko.

Cyklo friendly

Dog friendly

Detský kútik

Novinky

Novinky

Vinobranie U Ábela = Pivobranie

Tradičné Račianske Vinobranie tento rok nebude. Ábel samozrejme nezaváha a na víkend nachystal dokonalý program. Vinobranie zrušené Internetové dohady o tom, či a prečo a ako a kto a čo stojí za zrušením tohtoročného vinobrania sú úplne zbytočné. Situácia ohľadom Covid- 19 neumožňuje organizovať žiadne

zobraziť viac »
Novinky

Pivovar U Ábela – august, nielen Liga Majstrov

Pivovar U Ábela je stále tu. Koronu sme prežili, tomu sa povenujeme v samostatnom článku neskôr. Teraz len krátky náhľad toho, čo nás okrem Ligy Majstrov čaká v auguste. August – skvelá zábava U Ábela V auguste nás toho čaká naozaj veľa. Si veľký futbalový

zobraziť viac »
Novinky

Marec: Mesiac zábavy U Ábela

Marec, poberaj sa Fi…teda starec, marec mesiac knihy atď atď. V Pivovare U Ábela sme na mesiac marec, okrem piva, navarili naozaj chutný program, ktorý ulahodí každému. Prosím Vás, jedno veľké violončelo a zimomriavky Březen začneme naozaj v grandióznom štýle. Dokonalá symbióza moderného a tradičného.

zobraziť viac »
Kapacita

100 ľudí

Počet píp

10 kohútov

Pivo

10 druhov

Sleduj nás na instagrame

Oslavujte u Ábela

V Pivovare U Ábela Vám vieme zorganizovať dokonalú oslavu, teambuildingovú akciu, svadbu a iné. Štýlové a moderné “craftbeer” prostredie bez bielych obrusov, kde sa Vaši hostia budú cítiť uvoľnene aj vďaka našej obsluhe, ktorá sa o Vás dokonale postará. Bez problémov pre Vás zabezpečíme aj catering presne podľa Vašich požiadaviek a chutí. K dispozícii je veľké plátno, projektor s HDMI výstupom, spotify, mikrofón, kalčeto, šípky, detský kútik. Či už potrebujete uzavrieť celý Pivovar, alebo Vám stačí iba časť, určite nájdeme vhodné riešenie.
Ak máte nejaké iné požiadavky, sem s nimi, tešíme sa na Vás!
Vieme pre Vás usporiadať aj riadenú ochutnávku s prehliadkou pivovaru, kde sa Vás ujme sládek alebo majiteľ, ochutnáte všetky naše pivá, vysvetlíme Vám celý proces výroby, rozdiel medzi horne a spodne kvaseným pivom a množstvo iných zaujímavostí.

Ako to u nás vyzerá

Scroll to Top