Viac ako len krčma

Pivovar U Ábela je viac ako pivovar. súčasťou pivovaru je aj piváreň, v ktorej si miesto nájde naozaj každý. Ľudia hľadajúci prvotriedne pivá a lokálne chuťovky, či rodiny s deťmi pre ktoré je k dispozícii detský kútik. Cyklisti si bajky môžu odparkovať priamo vo vnútri. Vašim domácim miláčikom ponúkneme misku vody. Okrem športových prenosov ktoré premietame na veľkom plátne, organizujme aj koncerty, kvízy, ale aj komunitné grilovačky a rôzne iné akcie, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Zadarmo si moôžte zahádzať šípky alebo ťuknúť historické kalčetko.

Cyklo friendly

Dog friendly

Detský kútik

Novinky

pivný influencer
Beerfluencer

Pivní influenceri, tretie dejstvo. Budú aj ďaľší ?

Pivní influenceri. Po krátkej odmlke pokračujeme tretím článkom o ľuďoch, ktorí pivo pijú, hodnotia, degustujú, ale aj fotia. Niekto sa viac sústredí na kvalitu piva resp. hľadá vady, niekto na množstvo ochutnaných pivovarov a pív, iný zas robí brutálne fotky, prípadne všetko dohromady. A ako

zobraziť viac »
kolegovia,Pivovar U Ábela, craftbeer, kolegovia, práca, profesia
Nezaradené

Kolegovia obklopení psychopatmi. Dobrý tím je základ.

Kolegovia v práci sú doležití – trávime s nimi väčšinou tretinu dňa. Teda aspoň tak to bolo pred covidom. Preto je dôležité mať dobrých coolegov a nie psychopatov. Takí kolegovia, ktorí vedia pochváliť, ale aj skritizovať, pomôcť, zabrať na 120% keď treba a v neposlednom

zobraziť viac »
Kapacita

100 ľudí

Počet píp

10 kohútov

Pivo

10 druhov

Sleduj nás na instagrame

Oslavujte u Ábela

V Pivovare U Ábela Vám vieme zorganizovať dokonalú oslavu, teambuildingovú akciu, svadbu a iné. Štýlové a moderné “craftbeer” prostredie bez bielych obrusov, kde sa Vaši hostia budú cítiť uvoľnene aj vďaka našej obsluhe, ktorá sa o Vás dokonale postará. Bez problémov pre Vás zabezpečíme aj catering presne podľa Vašich požiadaviek a chutí. K dispozícii je veľké plátno, projektor s HDMI výstupom, spotify, mikrofón, kalčeto, šípky, detský kútik. Či už potrebujete uzavrieť celý Pivovar, alebo Vám stačí iba časť, určite nájdeme vhodné riešenie.
Ak máte nejaké iné požiadavky, sem s nimi, tešíme sa na Vás!
Vieme pre Vás usporiadať aj riadenú ochutnávku s prehliadkou pivovaru, kde sa Vás ujme sládek alebo majiteľ, ochutnáte všetky naše pivá, vysvetlíme Vám celý proces výroby, rozdiel medzi horne a spodne kvaseným pivom a množstvo iných zaujímavostí.

Ako to u nás vyzerá

Scroll to Top